Wszystkie produkty
-
Samochodowe żarówki reflektorów LED
-
Żarówki reflektorowe LED o wysokim strumieniu świetlnym
-
Bezwentylatorowa żarówka do reflektorów LED
-
Reflektory LED chłodzone wentylatorem
-
Wielokolorowe reflektory LED
-
Akumulatorowe samochodowe światło robocze LED
-
Obiektyw projektora LED
-
Dekoder LED Canbus
-
Samochodowa żarówka LED
-
Żarówki LED przeciwmgielne
-
Lampka ostrzegawcza LED
-
Światło kierunkowskazu samochodu
-
Automatyczna lampa tylna
-
Dekoder magistrali CAN
słowa kluczowe [ led auto light bulbs ] mecz 141 produkty.
H11 Samochodowa żarówka reflektorowa H4 Led 120 W 6000K 6035 Aluminium
| Długość życia: | 100 000 godzin |
|---|---|
| Waty: | 50 W-200 W/para |
| Lumen: | 10000lm/para |
Wielokolorowe reflektory LED 6000K, żarówka LED D1s 70W 8600Lm
| Rok: | uniwersalny |
|---|---|
| Model: | uniwersalny |
| Nr OE: | D1S |
Dekoder LED 36V Canbus, H11 H13 H15 6000k Ledowa żarówka reflektorowa
| Rok: | uniwersalny |
|---|---|
| Model: | uniwersalny |
| Nr OE: | D1S |
Dostosowane wykonane 3570 Chip 12000Lm 100W 6000K Samochodowe żarówki LED do reflektorów Led Car Lights Car Head Lights Producent
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃): | -40 - 60 |
| Źródło światła LED: | KACZAN |
Oświetlenie samochodowe Klasa 12000Lm 100W 6000K 12V-24V Żarówki LED do reflektorów Światła samochodowe Led Reflektory samochodowe do ciężarówek
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃): | -40 - 60 |
| Źródło światła LED: | KACZAN |
Żarówki reflektorowe LED o wysokiej jasności 6000K H7 H11 9006 100W 9600 lumenów
| Nazwa produktu: | Samochodowe żarówki reflektorów LED |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Napięcie: | 12V |
Samochodowa przednia żarówka LED H4 Samochodowe żarówki samochodowe LED
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Orzecznictwo: | CE ROHS |
3570 Chip 12000Lm 100W 6000K Auto Reflektory Led Światła samochodowe Reflektory samochodowe H4 H13 9004 9007 Reflektor samochodowy Led
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃): | -40 - 60 |
| Źródło światła LED: | KACZAN |
3,0-calowy obiektyw projektora Bi Led 55W Moc 6000K Temperatura barwowa
| Nr OE: | LK+ |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Gwarancja: | 14 miesięcy |
Żarówki reflektorowe Super Brigh H13 Led, wodoodporny reflektor LED 80 W
| Nazwa produktu: | Samochodowe żarówki reflektorów LED |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Napięcie: | DC9V-32V |

