Wszystkie produkty
-
Samochodowe żarówki reflektorów LED
-
Żarówki reflektorowe LED o wysokim strumieniu świetlnym
-
Bezwentylatorowa żarówka do reflektorów LED
-
Reflektory LED chłodzone wentylatorem
-
Wielokolorowe reflektory LED
-
Akumulatorowe samochodowe światło robocze LED
-
Obiektyw projektora LED
-
Dekoder LED Canbus
-
Samochodowa żarówka LED
-
Żarówki LED przeciwmgielne
-
Lampka ostrzegawcza LED
-
Światło kierunkowskazu samochodu
-
Automatyczna lampa tylna
-
Dekoder magistrali CAN
słowa kluczowe [ led auto light bulbs ] mecz 141 produkty.
DC36V 9005 Led High Beam 6000k Materiał aluminiowy Etclite I6
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃): | -40 - 60 |
| Ledowe źródło światła: | KACZAN |
16000Lm H1 H3 H8 Żarówki LED do reflektorów 9005 Hb3 9006 Hb4 H4
| Materiał: | Aluminium + miedź |
|---|---|
| Poziom wodoodporności: | IP68 |
| długość życia: | >30000 godzin |
12000lm H7 Led żarówka 120W Super jasne reflektory samochodowe H4 H11 Hb3 9005
| OEM/ODM: | 100 sztuk |
|---|---|
| Aktualny: | 3A |
| Lumen: | 12000lm/para |
H13 H1 H7 9005 9006 Żarówka motocyklowa Led H4 Reflektory LED
| Szczegóły pakowania: | Pakiet detaliczny |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-7 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, Paypal |
H4 H7 Reflektor motocyklowy Led Auto System oświetlenia samochodowego H1 H13 9012 9005 9006 H11
| Szczegóły pakowania: | Pakiet detaliczny |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-7 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, Paypal |
Aluminiowa żarówka samochodowa LED H4 H7 H11 9005 20000 lumenów Auto Led lampa czołowa
| Gwarancja: | 16 miesięcy |
|---|---|
| Marka: | OEM ODM |
| zainstalować: | graj i podłącz |
130W Ip67 Żarówki samochodowe LED 20000Lm 6500K H1 H3 H4 H7 H11 H13 9004 9005 9006 9007
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃): | -40 - 60 |
| Źródło światła LED: | KACZAN |
Niestandardowa żarówka ledowa Csp 12V 72W 12000Lm H1 H3 H7 H11 9005 9006 H13 9004 9007 H4
| Wodoodporny: | IP68 |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Zabarwienie: | 6000K-6500K |
6000K 80W 8000Lm Auto Led Reflektor H4 H7 H11 H1 H3 880 881 9005 9006
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃): | -40 - 60 |
| Źródło światła LED: | KACZAN |
36W 3800lm High Lumen Żarówki LED do reflektorów H1 H7 880 Led Car Head Lamp
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃): | -40 - 60 |
| Źródło światła LED: | KACZAN |

