Wszystkie produkty
-
Samochodowe żarówki reflektorów LED
-
Żarówki reflektorowe LED o wysokim strumieniu świetlnym
-
Bezwentylatorowa żarówka do reflektorów LED
-
Reflektory LED chłodzone wentylatorem
-
Wielokolorowe reflektory LED
-
Akumulatorowe samochodowe światło robocze LED
-
Obiektyw projektora LED
-
Dekoder LED Canbus
-
Samochodowa żarówka LED
-
Żarówki LED przeciwmgielne
-
Lampka ostrzegawcza LED
-
Światło kierunkowskazu samochodu
-
Automatyczna lampa tylna
-
Dekoder magistrali CAN
słowa kluczowe [ led auto light bulbs ] mecz 141 produkty.
Żarówki przeciwmgielne H10 Led 6000k 12V o wysokiej jasności Zatwierdzone przez Rohs
| Gwarancja: | 14 miesięcy |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Nazwa produktu: | h11 H10 ledowe światło przeciwmgielne |
H7 H11 9006 Żółte żarówki LED przeciwmgielne Temperatura barwowa 8000k
| Gwarancja: | 14 miesięcy |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Nazwa produktu: | światło przeciwmgielne do samochodu |
12V Żarówki Led Automotive Stop Reverse 5000k Temperatura barwowa
| Nr OE: | Sygnał świetlny hamowania |
|---|---|
| Montaż samochodu: | uniwersalny |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
36V Reflektor samochodowy Canbus 72W 12000Lm Led H7 H3 H11 9005 9006 6500K Żarówka samochodowa
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Marka: | ODM |
| Zabarwienie: | 600 OK |
H4 Samochodowa żarówka LED H7 H11 Csp H4 Reflektor samochodowy LED
| Wodoodporny: | IP67 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium + plastik |
| Zabarwienie: | 6000K-6500K |
H1 H7 H11 9005 9006 Samochodowa żarówka LED 13000Lm IP68 Wodoodporna
| Wodoodporny: | IP68 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium + plastik |
| Zabarwienie: | 6000k lub OEM |
Aluminiowy reflektor samochodowy Led Canbus Wentylator chłodzący Ip68 Wodoodporny H15 Auto przedni reflektor LED
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃): | -40 - 60 |
| Źródło światła LED: | KACZAN |
Aluminiowa żarówka LED z hamulcem samochodowym IP68 Wodoodporna 18W Moc 5202 9004
| Model: | uniwersalny |
|---|---|
| Nr OE: | Sygnał świetlny hamowania |
| Montaż samochodu: | uniwersalny |
COB Samochodowa żarówka LED H15 7000Lm 6000K Żarówki samochodowe do jazdy
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃): | -40 - 60 |
| Źródło światła LED: | KACZAN |
E2 Samochodowa żarówka LED H7 H4 H13 H1 H11 Mini rozmiar 8000 lumenów Auto Lampa LED
| OEM/ODM: | 100-300 sztuk |
|---|---|
| Aktualny: | 2A-5A |
| Lumen: | 4000lm |

