Wszystkie produkty
-
Samochodowe żarówki reflektorów LED
-
Żarówki reflektorowe LED o wysokim strumieniu świetlnym
-
Bezwentylatorowa żarówka do reflektorów LED
-
Reflektory LED chłodzone wentylatorem
-
Wielokolorowe reflektory LED
-
Akumulatorowe samochodowe światło robocze LED
-
Obiektyw projektora LED
-
Dekoder LED Canbus
-
Samochodowa żarówka LED
-
Żarówki LED przeciwmgielne
-
Lampka ostrzegawcza LED
-
Światło kierunkowskazu samochodu
-
Automatyczna lampa tylna
-
Dekoder magistrali CAN
słowa kluczowe [ car led headlight bulbs ] mecz 284 produkty.
Żarówki reflektorowe LED DC9V o wysokim prześwicie 9004 OEM Dostępne moc 60 W
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃): | -40 - 60 |
| Temperatura barwowa (cct): | Chłodny / ciepły / naturalny biały |
COB Wysokolumenowe żarówki LED do reflektorów H13 H11 9005 Hb3 H7 H4
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃): | -40 - 60 |
| Źródło światła LED: | KACZAN |
Żarówki reflektorowe LED Turbo High Lumen, reflektor LED H11 6000k o średnicy 37 mm
| Źródło światła: | PROWADZONY |
|---|---|
| Temperatura barwowa (cct): | Chłodny / ciepły / naturalny biały |
| Rodzaj: | żarówka ledowa |
Jasne żarówki samochodowe H4 Led Temperatura barwowa 10000LM 6500K
| Gwarancja: | 24 miesiące |
|---|---|
| Napięcie: | DC9V-32V |
| Orzecznictwo: | CE ROHS |
360 H7 H11 H15 H4 Auto Żarówka reflektorów LED 5600K do motocykla
| Gwarancja: | 17 miesięcy |
|---|---|
| Marka: | Światło ETClite |
| Zabarwienie: | 5600K |
Regulowana żarówka reflektorowa LED H4 9003 z wentylatorem 8000Lm Dual Color
| Rok: | uniwersalny |
|---|---|
| Model: | uniwersalny |
| Nr OE: | i6C-H4 |
H1 H4 H8 H9 H11 Samochodowe reflektory samochodowe 12000Lm 120W 6500K Białe żarówki
| Nazwa produktu: | Żarówki samochodowe LED |
|---|---|
| Waty: | 110 W/para |
| Lumen: | 14000lm/para |
I6C H7 12v 55w Ledowa żarówka reflektorowa z wentylatorem Turbo Cool 12000 obr./min
| Gwarancja: | 24 miesiące |
|---|---|
| Napięcie: | 9-32V |
| Orzecznictwo: | CE ROHS |
H1 H7 H11 9005 9006 Samochodowa żarówka LED 13000Lm IP68 Wodoodporna
| Wodoodporny: | IP68 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium + plastik |
| Zabarwienie: | 6000k lub OEM |
H15 Led żarówka reflektorowa 70W 7000Lm Csp Chip Bezprzewodowy reflektor samochodowy do samochodu A3 A5 A6
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃): | -40 - 60 |
| Źródło światła LED: | KACZAN |

