Wszystkie produkty
-
Samochodowe żarówki reflektorów LED
-
Żarówki reflektorowe LED o wysokim strumieniu świetlnym
-
Bezwentylatorowa żarówka do reflektorów LED
-
Reflektory LED chłodzone wentylatorem
-
Wielokolorowe reflektory LED
-
Akumulatorowe samochodowe światło robocze LED
-
Obiektyw projektora LED
-
Dekoder LED Canbus
-
Samochodowa żarówka LED
-
Żarówki LED przeciwmgielne
-
Lampka ostrzegawcza LED
-
Światło kierunkowskazu samochodu
-
Automatyczna lampa tylna
-
Dekoder magistrali CAN
słowa kluczowe [ car led headlight bulbs ] mecz 284 produkty.
Żarówki samochodowe LED H7 Ip67 12V 50W 5000Lm 6000K
| Model: | A6, 330I, 320I, mustang, 3, Camry, COROLLA, SIENTA |
|---|---|
| Rok: | 2012-2016, 2014-2016, 2009-2011, 2004-2006, 2012-2017, 2016-2016, 2001-2006, 2004-2010, 2006-2009, 2 |
| Nr OE: | i7-h7 |
Y22 Chip Samochodowe żarówki LED do reflektorów 6500k Temperatura barwowa Moc 70W
| Nazwa produktu: | Samochodowe żarówki reflektorów LED |
|---|---|
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Napięcie: | 9-32V |
Srebrne żarówki samochodowe LED do reflektorów 5500k Temperatura barwowa 0,035kW Moc
| Nazwa produktu: | Samochodowe żarówki reflektorów LED |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Napięcie: | 9-32V |
Żarówki samochodowe LED o mocy 12000 lumenów, reflektor LED H27 880
| Imię: | Samochodowe żarówki reflektorów LED |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Napięcie: | 9-32V |
9012 Żarówki samochodowe LED do reflektorów projektora Napięcie DC9V
| Gwarancja: | 24 miesiące |
|---|---|
| Napięcie: | DC9V-32V |
| Orzecznictwo: | CE ROHS |
Wodoodporne żarówki samochodowe LED Super Bright 6000K Biały automatyczny reflektor przedni
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃): | -40 - 60 |
| Źródło światła LED: | KACZAN |
I6C H7 12v 55w Żarówki samochodowe LED z wentylatorem Turbo Cool 12000 obr./min
| Gwarancja: | 24 miesiące |
|---|---|
| Napięcie: | 9-32V |
| Orzecznictwo: | CE ROHS |
Mieszane kolory samochodowe żarówki LED do reflektorów, H3 12v 100w IP68 wodoodporne
| Orzecznictwo: | CE ROHS |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 6500K |
| Zakres temperatury: | -40 ° ~ + 80 ° |
H4 H7 D2H Ip68 Wodoodporne żarówki samochodowe LED 75W 15000Lm 6000K Super Bright
| Szczegóły pakowania: | Pakiet detaliczny |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-7 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PAYPAL |
130W Ip67 Żarówki samochodowe LED 20000Lm 6500K H1 H3 H4 H7 H11 H13 9004 9005 9006 9007
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃): | -40 - 60 |
| Źródło światła LED: | KACZAN |

