Wszystkie produkty
-
Samochodowe żarówki reflektorów LED
-
Żarówki reflektorowe LED o wysokim strumieniu świetlnym
-
Bezwentylatorowa żarówka do reflektorów LED
-
Reflektory LED chłodzone wentylatorem
-
Wielokolorowe reflektory LED
-
Akumulatorowe samochodowe światło robocze LED
-
Obiektyw projektora LED
-
Dekoder LED Canbus
-
Samochodowa żarówka LED
-
Żarówki LED przeciwmgielne
-
Lampka ostrzegawcza LED
-
Światło kierunkowskazu samochodu
-
Automatyczna lampa tylna
-
Dekoder magistrali CAN
słowa kluczowe [ car led headlight bulbs ] mecz 284 produkty.
Żarówki samochodowe LED z niską wiązką światła, 9006 Hb4 Led CCC zatwierdzone 0,1 kW
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Napięcie: | 9-32V |
| Orzecznictwo: | CE ROHS,ISO9001 CCC |
COB 6000K 70W Żarówki samochodowe LED do reflektorów H15 High Low Beam
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃): | -40 - 60 |
| Źródło światła LED: | KACZAN |
Chip H11 H9 H8 E10 Samochodowe żarówki LED do reflektorów 48000Lm 6500K
| Szczegóły pakowania: | Pakiet detaliczny |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-7 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PAYPAL |
H11 Żarówki samochodowe LED do reflektorów IP65 Wodoodporny 5000Lm Moc 48W
| Gwarancja: | 24 miesiące |
|---|---|
| Napięcie: | 9-32V |
| Orzecznictwo: | CE ROHS |
Aluminiowa żarówka samochodowa LED H4 H7 H11 9005 20000 lumenów Auto Led lampa czołowa
| Gwarancja: | 16 miesięcy |
|---|---|
| Marka: | OEM ODM |
| zainstalować: | graj i podłącz |
I6C H7 12v 55w Żarówki samochodowe LED z wentylatorem Turbo Cool 12000 obr./min
| Orzecznictwo: | CE ROHS |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 6500K |
| Zakres temperatury: | -40 ° ~ + 80 ° |
Mini 16000Lm samochodowe żarówki LED do reflektorów 110W 3570 12V 24V 9005 9006 Led lampa czołowa
| Szczegóły pakowania: | Pakiet detaliczny |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-7 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PAYPAL |
Żarówka LED 7000 lm Canbus Auto Lampy H7 H11 H4 do obiektywu projektora
| Nazwa produktu: | Samochodowe żarówki reflektorów LED |
|---|---|
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Napięcie: | 12V |
Oem Odm Csp Reflektor samochodowy Led Zmienna wtyczka H4 H1 H7 H11 9005
| Szczegóły pakowania: | Pakiet detaliczny |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-7 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PAYPAL |
Żarówki reflektorowe LED H7 9007 OEM dostępne 36VDC z Canbus
| Nazwa produktu: | Samochodowe żarówki reflektorów LED |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Napięcie: | 9-32V |

