Wszystkie produkty
-
Samochodowe żarówki reflektorów LED
-
Żarówki reflektorowe LED o wysokim strumieniu świetlnym
-
Bezwentylatorowa żarówka do reflektorów LED
-
Reflektory LED chłodzone wentylatorem
-
Wielokolorowe reflektory LED
-
Akumulatorowe samochodowe światło robocze LED
-
Obiektyw projektora LED
-
Dekoder LED Canbus
-
Samochodowa żarówka LED
-
Żarówki LED przeciwmgielne
-
Lampka ostrzegawcza LED
-
Światło kierunkowskazu samochodu
-
Automatyczna lampa tylna
-
Dekoder magistrali CAN
słowa kluczowe [ car led headlight bulbs ] mecz 284 produkty.
Żarówka samochodowa LED 6000K 9005 9006 9012 Reflektor LED H11 H4
| Gwarancja: | 18 miesięcy |
|---|---|
| Marka: | ETClite |
| Zabarwienie: | 6000k |
H7 Samochodowa żarówka LED 12V 6000K Zimna biel 120 W 12000 Lumenów Zestaw do konwersji reflektorów LED
| Długość życia: | 50 000-100 000 godzin |
|---|---|
| Wat: | 50 W-200 W/para |
| Lumen: | 5000lm-26000lm/para |
E2 Samochodowa żarówka LED H7 H4 H13 H1 H11 Mini rozmiar 8000 lumenów Auto Lampa LED
| OEM/ODM: | 100-300 sztuk |
|---|---|
| Aktualny: | 2A-5A |
| Lumen: | 4000lm |
Aluminiowa żarówka LED z hamulcem samochodowym IP68 Wodoodporna 18W Moc 5202 9004
| Model: | uniwersalny |
|---|---|
| Nr OE: | Sygnał świetlny hamowania |
| Montaż samochodu: | uniwersalny |
Żarówka LED 12V z wentylatorem, przeciwzakłóceniowa żarówka LED H4 6000k LK7 OEM
| Rok: | uniwersalny |
|---|---|
| Model: | uniwersalny |
| Nr OE: | LK7 |
H4 9005 Żarówka reflektora Led 20000 lumenów 85deg Temperatura 12v
| Nazwa produktu: | Samochodowe żarówki reflektorów LED |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Napięcie: | DC 12V-24V |
12000RPM turbo reflektor o dużej mocy do samochodu H1 H3 H4 H7 H11
| Kolor: | Srebro |
|---|---|
| Rodzaj: | reflektor |
| Nr OE: | H1 H3 H4 H7 H11 |
Zestaw do konwersji wielokolorowych reflektorów LED M30 D5 Temperatura barwowa 5000 k
| Rok: | uniwersalny |
|---|---|
| Model: | uniwersalny |
| Nr OE: | M30-D5 |
Reflektory LED chłodzone wentylatorem 10000 lumenów H4 Temperatura barwowa 6500K
| Imię: | Reflektory LED chłodzone wentylatorem |
|---|---|
| Długość życia: | 30 000 godzin |
| Temperatura pracy: | -40C ~ 80C |
H13 H4 Led Reflektor do samochodu Przeciw migotaniu Przeciwzakłóceniowy 6000k
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃): | -40 - 60 |
| Napięcie wejściowe (v): | AC/DC12 |

